Dom farieb - vaši experti na farby

Sme najväčšia špecializovaná sieť predajní farieb, lakov a príslušenstva v SR s 20 predajnými miestami po celej Slovenskej republike.

Ponúkame komplexný sortiment farieb, lakov, riedidiel, príslušenstva a ďalších produktov, ktoré sú potrebné pri maľovaní a natieraní. Vo všetkých predajniach DOM FARIEB nájdete tónovací automat, vďaka ktorému sme Vám schopní namiešať akýkoľvek z viac než 20 000 odtieňov. Samozrejmosťou je profesionalita predajného personálu, ktorý je vždy pripravený poradiť s výberom správnej farby na Vašu konkrétnu aplikáciu.

Sieť DOM FARIEB je, rovnako ako značky Primalex a Balakryl, súčasťou skupiny PPG, čo znamená okamžitý prístup k novinkám z oblasti vývoja farieb a náterov, profesionálne zázemie aplikačných a technických odborníkov na prácu s farbami a flexibilitu dodávok v prípade väčších odberov.

Aktuality

NAKUPOVAŤ u nás sa oplatí!01.07.2019

NAKUPOVAŤ u nás sa oplatí! V termíne od 1.7. do 31.8.2010 sme pre vás pripravili letnú akciu, kedy pri nákupe nad 50 € získate poukaz v hodnote 10 € na ďalší nákup. Využite poukaz vy alebo ktokoľvek z vašich blízkych v takmer všetkých predajniach Dom farieb* až do 30.9.2019. *Okrem predajni Dom farieb v Rimavskej ...

OZNAM: Sťahovanie predajne

10.06.2019

Drahí naši zákazníci, radi by sme vás informovali o presťahovaní našej prevádzky Dom farieb na ulici Odborárska.Sťahujeme sa do väčších priestorov v areáli R1 Centru...

Čítať ďalej

OZNAM: Ponuka predajne Šaľa

24.04.2019

Drahí naši zákazníci, TÚŽITE PODNIKAŤ? Staňte sa našim frančízantom! Ponúkame do frančízy zabehnutú predajňu farieb a lakov Dom farieb v Šali, na ulici Hlavná 73. Pr...

Čítať ďalej

PPG

PPG

Víziou spoločnosti PPG je i naďalej zostať popredným svetovým výrobcom náterových hmôt a ďalších špeciálnych výrobkov. Vďaka inováciám, úsiliu o udržateľný rozvoj a kompetencii v oblasti farieb pomáha PPG svojim zákazníkom v priemysle, doprave, výrobe spotrebného tovaru a na trhu autopríslušenstva vylepšovať viac povrchov viacerými spôsobmi než ktorákoľvek iná spoločnosť.
PPG bola založená v roku 1883, má svetové riaditeľstvo v Pittsburghu a pôsobí vo viac než 60 krajinách po celom svete. Tržby v roku 2011 dosiahli 14,9 miliardy dolárov. Akcie spoločnosti PPG sú obchodované na New York Stock Exchange.
Ďalšie informácie získate na www.ppg.com

ProGold

Progold

Značka Progold pochádza pôvodne z Nizozemska. Od roku 2003 sa prostredníctvom PPG začala rozširovať i do ďalších krajín Európy vrátane Slovenskej republiky. Ide o privátnu značku siete Dom farieb zastrešujúcu ucelenú ponuku výrobkov predstavujúcich komplexné riešenie pre maliarov – profesionálov i kutilov. V širokom sortimente nájdete štetce, valčeky vrátane príslušenstva, pásky, fólie, sadry, tmely, riedidla a ďalšie maliarske pomôcky. Ponuka výrobkov značky Progold je každoročne inovovaná v úzkej spolupráci s odborníkmi z maloobchodnej siete Dom farieb. Všetky novinky sú testované tak, aby spĺňali nároky remeslníkov a zároveň boli v súlade s ponukou farieb na predajniach Dom farieb.

Prečo si vybrať nás

Víme,<br/> jak malovat

Vieme
ako maľovať

Jsme největší řetězec<br/> malířských potřeb v ČR

Sme najväčší reťazec maliarskych potrieb v SR

Jsme vždy připraveni<br/> Vám odborně poradit

Sme vždy pripravení Vám odborne poradiť

Máme nepřeberné<br/> množství odstínů

Máme nespočetné množstvo odtieňov

Máme výrobky splňující<br/> všechny Vaše požadavky

Máme výrobky spĺňajúce všetky Vaše požiadavky